betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


KULÜPLER KRİZE ÇÖZÜM ARIYOR


vegabet önerdiğimiz bir sitedir.

Futbol kulüpleri liglerin ertelenmesinin ardından ekonomik tedbirleri düşünmeye başladı.

Kıtayı etkisi altına corona virüs salgını nedeniyle maçlar iptal edilirken, kulüpler azalacak gelirleri için çözüm yolu arıyor.

Gündemdeki ilk madde futbolcu maaşlarında indirime gidilmesi.

Salgını tüm şiddetiyle yaşayan İtalya’da Futbol Federasyonu Başkanı Gabriele Gravina, kulüplerin en büyük giderini oluşturan oyuncu maaşlarında kesintiye gidilmesinin tabu olmaması gerektiğini söyledi.

İtalya Futbolcular Birliği Başkanı Damiano Tomassi de Gravina’ya destek oldu. Tomassi, futbol ekonomisinin sürdürülebirliği için fedakarlık yapabileceklerini söyledi.


Bu konuda harekete geçen kulüpler de var. İskoçya ligi ekiplerinden Hearts, mali zorlukların üstesinden gelebilmek için futbolcu, teknik ekip ve personel maaşlarını Nisan ayı itibarıyla yüzde 50 düşüreceğini açıkladı.

İsviçre Ligi ekiplerinden Sion ise daha sert bir tedbir aldı. Ligler başlayana kadar oyuncularına ülkedeki en yüksek part-time ücreti olan aylık 11 bin 700 Euro’yu öneren Sion, bu teklifi kabul etmeyen 8 futbolcunun sözleşmesini tek taraflı feshetti.

Hiltonbet65.com

restbet 370 canlı bahis sitesinin yeni giriş adresi değişti.

KULÜPLER KRİZE ÇÖZÜM ARIYOR


About vegabet kayıt
vegabet yeni adresinden siteye ulaşabilir ve %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. vegabet yeni giriş adresini kullanarak siteye jet hızında katılabilirsiniz.

2 Comments on KULÜPLER KRİZE ÇÖZÜM ARIYOR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*