NAKİTBAHİS114.COM ONLİNE YENİ ADRESİ

vegabet önerdiğimiz bir sitedir.

Nakitbahis114.com

www.restbet359.com güvenilir giriş adresini tercih edebilir ve üye olabilirsiniz.

Galatasaray alt yapısında yetiştikten sonra Atletico Madrid ve Barcelona gibi dünya devi takımlarda forma giyen Arda Turan, Ocak ayından bu yana kulüpsüz… Medipol Başakşehir’de 1.5 yıl kiralık oynadıktan sonra serbest kalan tecrübeli futbolcu, TRT Spor’a açıklamalarda bulundu.


Arda Turan, gelecek sezon sonunda Barcelona ile sözleşmesinin biteceğinin hatırlatılması üzerine “Bu ülkenin yetiştirdiği en iyi futbolcularından biri olarak, hatta en iyisi olarak oynayabileceğimi düşünüyorum. Çok çabuk tüketmeye ve unutmaya mahkumuz. Sadece dış etkenlerden uzaklaşıp futbola konsantre olursam yeniden sahalara dönebileceğimi biliyorum. Ayak yine benim ayağım, oyun zekası yine benim oyun zekam…” dedi.

Corona virüsü hakkında da konuşan Arda Turan “Sahada olmak büyük ölçüde önemli olan ama her şeyden önce sağlık gelir. En büyük ölçüde önemli olan şey evde kalıp kurallara uymak. Corona virüsü tedbirleri dolayısıyla çalışmalarımı evde sürdürüyorum. Şimdi de spor salonumdayım. Eşim ikinci çocuğumuza hamile… Yatma saatlerimizi Hamza’ya göre ayarlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Corona virüsü testi pozitif çıkan Fatih Terim ile ilgili ise “Fatih Terim’in yeri her zaman ayrıdır. Çok çabuk toparlayacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

vegabet kayıt

vegabet yeni adresinden siteye ulaşabilir ve %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. vegabet yeni giriş adresini kullanarak siteye jet hızında katılabilirsiniz.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *