SUPERBAHİS378.COM – ELCUMAN: ‘KAYSERİSPOR’UN ÇOK DAHA İYİ YERLERE GELECEĞİNE İNANIYORUM.

vegabet önerdiğimiz bir sitedir.

Kayserispor Kulübü Başkanı Hamdi Elcuman, “Kayserispor’un çok daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Birlik ve beraberlik zamanı. Bu şehir bu takıma sahip çıkarsa bu iş olur. Şehir takıma sahip çıkmaz, kimse ilgilenmezse bu iş olmaz.” dedi. 

Elcuman, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Salonu’nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

Kayserispor’daki maddi problemlerle ilgili çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirten Elcuman, “Futbolculara bir miktar ödeme yaptık. Bugün de prim ödemesi yapılıyor. Sorunları çözmek için tüm seçenekleri değerlendiriyoruz.” diye konuştu. 

Takımın iyi bir hava yakaladığını ve bunun devamının geleceğine inandığını vurgulayan Elcuman, şöyle devam etti:

“Oyuncular maddi olarak bir şey kazanmak için maç kazanmak gerektiğinin, maç kazandıkça da şehrin desteğinin artacağının ve kendilerini ispat edeceklerinin farkında. Zaten Kasımpaşa maçına da o havayla çıkmışlardı. Maç sonunda ben soyunma odasına indim, farklı yenilmiş gibi moralleri bozuktu. Kafaları öndeydi. Ben de ‘Bu mücadeleyi sürdürdüğünüz müddetçe bu iş olacak.’ dedim, moral verdim. Kayserispor’un çok daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Birlik ve beraberlik zamanı. Bu şehir bu takıma sahip çıkarsa bu iş olur. Şehir takıma sahip çıkmaz, kimse ilgilenmezse bu iş olmaz. Takıma sahip çıktığımızı hissettirmemiz lazım. Şehrin takıma sahip çıktığını gördükçe 20’li yaşlardaki oyuncular da kendilerini başarıya mecbur hissedecek.”


“Yaklaşık 1,8 milyon lira kasaya girdi”

Elcuman, Kayserispor’un ekonomik sıkıntılarını çözmek için başlatılan kampanya kapsamında düzenlenen yardım gecesinde vadedilen gelirlerle ilgili de, “Yardım gecesinde yaklaşık 8 milyon lira değerinde forma satışı gerçekleştirmiştik. Bunun yaklaşık 1,8 milyon lirası şu an kasaya girdi. Kalanını toplamak için çalışmalarımız devam ediyor. Toplamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Forma satışında rekor, Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç’taydı. Kendisi ödemeyi yaptı. Zaten gelen paranın büyük çoğunluğu oradan geldi.” ifadelerini kullandı. 

Antrenmana çıkmayan bütün oyuncuların sakatlığının bulunduğunu, sadece Djedje ile ilgili sorun olduğunu vurgulayan Elcuman, bu sorunun da en kısa zamanda çözüleceğini sözlerine ekledi. 


vegabet kayıt

vegabet yeni adresinden siteye ulaşabilir ve %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. vegabet yeni giriş adresini kullanarak siteye jet hızında katılabilirsiniz.

You may also like...

7 Responses

 1. memnun says:

  Restbet356.com Yarın akşam MKE Ankaragücü ile Çaykur Rizespor arasında oyananacak maça

 2. Lig'de says:

  Restbet357.com son 16 turu ilk maçında deplasmanda Atletico Madrid’e 1-0 yenilen

 3. tarihi says:

  Betonbet1.com olimpiyatların 23 Temmuz – 8 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapılacağı

 4. vuracak says:

  Betpas326.com üstünden açıklamalarda bulundu.Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak’a geçmiş olsun dileklerini

 5. ayakta says:

  Restbet372.com Oğulcan Çağlayan ile büyük oranda anlaştığı bildirildi. 16 yaşındayken bir

 6. Turan says:

  Restbet372.com detayların önümüzdeki hafta gerçekleşecek ikinci görüşmede masaya yatırılacağı öğrenildi.KARARINI YÖNETİCİLERE

 7. teknik says:

  Betonbet1.com istediğimiz dirençlerde egzersiz yapıyorlar. Biz, hepsinin kas kitlesini ölçtüğümüz, bildiğimiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *