betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


SUPERBAHİS487.COM – BÜLENT UYGUN: ‘BİR PSİKOLOG GİBİ İLGİLENDİK!’


vegabet önerdiğimiz bir sitedir.

Süper Lig’in 10. haftasında Fenerbahçe’yi 1-0 mağlup eden ve ilk galibiyetini alan Kayserispor’un yeni teknik direktörü Bülent Uygun, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

“PSİKOLOG GİBİ İLGİLENDİK”

Oyuncularla geldiklerinden beri ilgilendiklerini aktaran Uygun, “Bismillah dedik başladık. Zor bir süreçteydi Kayserispor camiası. Bu süreci ekibimle analiz ettik. Kaliteli bir takım olduğunu biliyorduk Kayserispor’un. Fenerbahçe’nin zaaflarını değerlendirmeye çalıştık. İzleyenlerin keyif aldıklarını düşünüyorum. Futbolcularımızın yürekli, istekli, arzulu ve mücadeleci bir oyun vardı. Futbolcularımız, uzun süredir galip gelemedikleri için psikolojileri bozulmuştu. Biz de onları tedavi etmeye çalıştık bir psikolog gibi. Ligin daha başındayız. Bu süreci, en alttan çıkmayı inşallah başaracağız.” şeklinde konuştu.

“SANIRIM KADERİMDE BU VAR”


Kariyerinde sürekli alt sıralardaki takımları çalıştırdığınmı söyleyen teknik adam, “Ben hayatımda hep son sıradaki takımları çalıştırdım. Sanırım benim de böyle bir kaderim var. Ortadoğuya gittiğimde de böyleydi. Alttan aldığımız takımlarda yaşadığımız başarıları, Kayseri’de inandığımız futbolcularla başararak devam edeceğiz. Allah’ın izniyle kendi adına bir tarih yazacak. Kümede kalarak, herkesin ‘düştü’ dediği Kayserispor düşmeyerek bu şerefli görevi yerine getirmiş olacak.” ifadelerini kullandı.

“TEHDİT EDİLDİM”

Maç sonrası TRT Spor’a konuşan Bülent Uygun “Verdiğim her asker selamı sonrası terör örgütleri tarafından tehdit edildim. Hiç fark etmez, Allah’a şükürler olsun. Aslan Mehmetçiklerimizle gurur duyuyoruz.” açıklamasını yaptı.

SUPERBAHİS487.COM – BÜLENT UYGUN: ‘BİR PSİKOLOG GİBİ İLGİLENDİK!’


About vegabet kayıt
vegabet yeni adresinden siteye ulaşabilir ve %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. vegabet yeni giriş adresini kullanarak siteye jet hızında katılabilirsiniz.

9 Comments on SUPERBAHİS487.COM – BÜLENT UYGUN: ‘BİR PSİKOLOG GİBİ İLGİLENDİK!’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*