betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


SUPERBAHİS487.COM – BURAK YILMAZ: ‘ELEŞTİRİLERİN BAŞIMIN ÜSTÜNDE YERİ VAR’


vegabet önerdiğimiz bir sitedir.

A Milli Takımımızın İzlanda ile 0-0 berabere kalarak EURO2020’yi garantilediği karşılaşmanın ardından Burak Yılmaz açıklamalarda bulundu.
 
Önemli bir jenerasyon yakaladığımızı kaydeden Burak, “Hayırlı uğurlu olsun. Çok güzel bir jenerasyon, kardeşlerimizin kalbi de aklı da çok iyi. Çok iyi hocalarımız var. Biz her zaman Mehmetçik’imizi andık. Bu akşam belki gol atamadık ama bu güzel geceyi onlara armağan ediyoruz. Biz çok güzel bir ülkeyiz” dedi.

“ŞENOL HOCA İÇİN DUYGUSAL KONUŞURUM”
Şenol Güneş ile ilgili görüşleri sorulan tecrübeli golcü, “Ülkemizin ne kadar güçlü olduğunu herkese gösterdik, Avrupa Şampiyonası herkese hayırlı olsun. Şenol hoca ile alakalı konuşursam, duygusal konuşurum. Onun benim için önemini herkes biliyor. Şenol hocanın olması gereken yerde olduğunu düşünüyorum. Ülkemizi en iyi şekilde bilen, temsil eden, tamamen birleştirici, tam olarak öğretmen. Şenol hoca farkını gösteriyor, benim onun farkını söylememe gerek yok” diye konuştu.


Bazı taraftarların eleştirilerinin farkında olduğunu kaydeden golcü futbolcu, “Eleştirilerin hepsinin başımın üstünde yeri var, beni tanıyorsunuz. 6-7 yane maç oynadım ama inanın o kadar antrenmanım yoktur. Ayağım kırıldı, ameliyat oldum, bir daha ayağım kırıldı. Yırtık oldu” ifadelerini kullandı.

Maçtaki kritik karambolde ne hissettiği sorulan Burak, “Ödümüz… Karambolda kalbimiz ağzımıza geldi” diyerek konuşmasını noktaladı.

SUPERBAHİS487.COM – BURAK YILMAZ: ‘ELEŞTİRİLERİN BAŞIMIN ÜSTÜNDE YERİ VAR’


About vegabet kayıt
vegabet yeni adresinden siteye ulaşabilir ve %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. vegabet yeni giriş adresini kullanarak siteye jet hızında katılabilirsiniz.

3 Comments on SUPERBAHİS487.COM – BURAK YILMAZ: ‘ELEŞTİRİLERİN BAŞIMIN ÜSTÜNDE YERİ VAR’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*