SUPERBAHİS487.COM – EMRE BELÖZOĞLU: ‘MERİH’İN ÇIKARDIĞI TOPTA TÜRKİYE’NİN DUASI VAR’

vegabet önerdiğimiz bir sitedir.

Sakatlığı nedeniyle İzlanda maçında kadroda olmasına rağmen forma giyemeyen A Milli Takım’ın kaptanı Emre Belözoğlu, Sabah Gazetesi’ne konuştu.

Millilerimizin 2020 Avrupa Şampiyonası bileti almasını değerlendiren 39 yaşındaki maestro, ay-yıldızlı ekibin durumunu üçüncü olduğumuz 2002 Dünya Kupası’na benzetti.

İşte milli formayla 172 maça çıkıp A takım düzeyinde 3 büyük turnuvaya katılan Emre’nin açıklamaları:

KUPA GETİRMEK İSTİYORUZ

“Milli üzerinde iyi bir sokak enerjisi var, 2002’de de buSnu hissetmiştim. Şimdi de sokağa çıktığımda aynısını hissediyorum. Bunda taraftardan, aşçısına, malzemesine kadar herkesin payı olduğunu düşünüyorum. Bu birlik ve beraberlik bizi başarıya götüren en önemli unsur diye düşünüyorum.

2020 bizim için çok iyi ses getirecek. İyi bir oyuncu grubuna sahibiz, buna inanıyorum. Hepimiz isteriz bu ülkeye bir kupa getirmek ama tabii ki kolay değil.


Merih’in çizgiden çıkardığı topta bizim, annelerimizin, sokakta insanların, tribündeki on binlerin, televizyon başındaki milyonların duası vardı herhalde. Bu bir sinerji işi. Daha önce Avrupa Şampiyonası’na gittiğimizde bu tarz maçlar çok oynadık, nasıl olduğunu biliyorsunuz. Son dakikalarda gittik, bazen kaybettiğimiz de oldu. Bizim ülkemiz her şeyin en güzeline sahip.

EN TEMİZ OYUNCU GRUBU

Şenol hoca sağ olsun yaşımız ilerlemesine rağmen teveccüh göstererek bizi Milli Takım’a aldı. Ben de elimden gelenin en iyisini yapmak için mücadele ediyorum. Dördüncü, beşinci jenerasyona doğru gidiyorum. Çok iyi oyuncularla beraber oynadım ama bu takımın içinde o saf, temiz, yıpranmamış duygular var. Benim gördüğüm en saf ve en temiz oyuncu grubu.

TEK DÜŞÜNCELERİ FORMA

Geçmişten bugüne kadar hiçbir oyuncu, üzerindeki milli forma dışında bir şey düşünerek buraya gelmedi. Onları bu anlamda ne yazık ki sokağın önüne atanlar kendilerini biraz hesaba çekmeliler. Şu an bu kadar saf ve temiz bir oyuncu grubu yakalamışken birbirimizin kıymetini bilelim.”

vegabet kayıt

vegabet yeni adresinden siteye ulaşabilir ve %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. vegabet yeni giriş adresini kullanarak siteye jet hızında katılabilirsiniz.

You may also like...

1 Response

  1. kal says:

    Betonbet1.com Süper Lig’in 3. haftasında sol ayak tarak kemiği kırılan ve

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *