betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


SUPERBAHİS487.COM – HAKAN ÇALHANOĞLU: ‘İNŞALLAH HEDEF WEMBLEY’


vegabet önerdiğimiz bir sitedir.

A Milli Takımımızın yıldızı Hakan Çalhanoğlu, İzlanda ile 0-0 berabere kalıp EURO 2020 vizesi aldığımız maçın ardından açıklamalarda bulundu.

İşte Hakan Çalhanoğlu’nun flaş röportajdaki değerlendirmeleri:

“İzlanda güçlü, fizikli bir takım. Duran top ve taçları kullanıyorlardı, en büyük silahları buydu. 90. dakikaya kadar 0-0 taşıdık, en önemlisi turnuvaya katılmaktı.”

“ÇOK GÜZEL BİR HAVA VAR”

“Üzerimizdeki stres gitti şu anda, herkes çok mutlu. Soyunma odasında çok güzel bir hava vardı, umarım turnuvada da çok iyi oynarız.”

“İNŞALLAH HEDEF WEMBLEY”


TRT Spor’da konuşan Hakan Çalhanoğlu, şu ifadeleri kullandı:

“Zor olacağını biliyorduk, çok heyecanlıydık. Son adım kalmıştı bizim için. Sabırlı oynadık, heyecan yapmadık, bunu herkes gördü. Gol yemememiz önemli oldu bizim için. Turnuvaya katılmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Her turnuvayı son dakikalara bırakıyoruz. Bu sefer sonuna kadar liderlik peşindeydik. Çok iyi başladık ve iyi bitirdik, bizim için çok güzel oldu bu. İnşallah hep beraber güzel günler göreceğiz.

Yarı final ve final Wembley’de, hedef Wembley mi?” sorusuna Hakan, “İnşallah, tabii ki” cevabını verdi.”

SUPERBAHİS487.COM – HAKAN ÇALHANOĞLU: ‘İNŞALLAH HEDEF WEMBLEY’


About vegabet kayıt
vegabet yeni adresinden siteye ulaşabilir ve %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. vegabet yeni giriş adresini kullanarak siteye jet hızında katılabilirsiniz.

5 Comments on SUPERBAHİS487.COM – HAKAN ÇALHANOĞLU: ‘İNŞALLAH HEDEF WEMBLEY’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*