betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


SUPERBAHİS487.COM – OKAY YOKUŞLU: ‘TÜYLERİMİZ DİKEN DİKEN’


vegabet önerdiğimiz bir sitedir.

A Milli Takımımızın yıldızlarından Okay Yokuşlu, EURO 2020 vizesi aldığımız İzlanda maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

İşte Okay Yokuşlu’nun değerlendirmeleri:

“Yaklaşık 9 aydır her maçımızı yüksek konsantrasyonla, kazanmak için çıkıyoruz. Bütün hafta toplandığımızdan bu yana takımın konsantrasyonu, heyecanı hissediliyordu. Bu emeklerimizin karşılığını aldığımız için çok mutluyuz.”

“TÜYLERİMİZ DİKEN DİKEN OLUYOR”


“Yetenekli ayaklarımız var, gol yollarında da etkili olan bir takım. Takımımız genel itibariyle iyi durumda. Bugün müthiş bir ambiyans vardı, sahaya çıktığımızda tüylerimiz diken diken oluyor. Her maça müthiş duygularla çıkıyoruz, onlar bize destek verdikçe, biz de onları mahçup etmeyiz inşallah.”

SUPERBAHİS487.COM – OKAY YOKUŞLU: ‘TÜYLERİMİZ DİKEN DİKEN’


About vegabet kayıt
vegabet yeni adresinden siteye ulaşabilir ve %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. vegabet yeni giriş adresini kullanarak siteye jet hızında katılabilirsiniz.

3 Comments on SUPERBAHİS487.COM – OKAY YOKUŞLU: ‘TÜYLERİMİZ DİKEN DİKEN’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*