betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


SUPERBAHİS487.COM – OZAN KABAK: ‘ÇOK MUTLU VE GURURLUYUM’


vegabet önerdiğimiz bir sitedir.

A Milli Takım’ın Andorra ile oynadığı EURO 2020 H Grubu son maçına 11’de başlayan ve bir ilk yaşayan Ozan Kabak, karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu.
 
EURO 2020 biletiyle ilgili konuşan Ozan Kabak, “Finallere gittiğimiz için çok mutluyum, çok gururluyum.” dedi.
 

İlk kez Milli Takım’da görev yapmasıyla ilgili konuşan Ozan Kabak “Zorlu bir havada ve zorlu bir zeminde oynadık. Kazanmayı bildik, mutluyum. Az daha gol de atıyordum ama nasip değilmiş. İnşallah ilerleyen maçlarda daha değerli goller atarım.” diye konuştu.

SUPERBAHİS487.COM – OZAN KABAK: ‘ÇOK MUTLU VE GURURLUYUM’


About vegabet kayıt
vegabet yeni adresinden siteye ulaşabilir ve %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. vegabet yeni giriş adresini kullanarak siteye jet hızında katılabilirsiniz.

2 Comments on SUPERBAHİS487.COM – OZAN KABAK: ‘ÇOK MUTLU VE GURURLUYUM’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*