SUPERBAHİS487.COM – TFF BAŞKANI NİHAT ÖZDEMİR: ‘BU TAKIMDA KİMSE PRİM KONUŞMAZ’

vegabet önerdiğimiz bir sitedir.

EURO 2016’DAN sonra A Milli Takım’da patlak veren prim krizi hem Ay-Yıldızlılar’ın imajını zedelemiş hem de başarı yolunda ayaklarımıza dolanmıştı.

O yaraları sarıp, yepyeni bir jenerasyonla adeta yeniden doğan A Milli Takım’ın şimdi ortaya koyduğu ruh ve mücadele herkesi büyülüyor.

Terinin son damlasına kadar sahada savaşan genç oyuncuların bu görevi tamamen forma ve ülke aşkıyla yaptığının en yakın tanıklarından biri de Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir. Akşam Gazetesi’nden Kenan Karcı’ya özel bir röportaj verdi.

BU JENERASYON TARİHE GEÇECEK


“Finallere giden oyuncular ne kadar prim alacak?” sorusuna cevap veren Özemir, “Şenol Güneş ile devamlı görüşüyorum. Bu takımda bugüne kadar hiç kimse para konuşmadı. Ne prim ne para. 9 maç oynadık, 10’uncu maça çıkacağız. ‘Kuruş’ lafı bile eden yok. Şenol Hoca da konuyu tamamen bana bırakmış durumda. Hiç kimse o formayı para için terletmiyor. Onun için bu jenerasyon çok önemli. Bu gençlerle önümüz açık. Tarihi başarılara imza atacaklarına yürekten inanıyorum” dedi.

vegabet kayıt

vegabet yeni adresinden siteye ulaşabilir ve %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. vegabet yeni giriş adresini kullanarak siteye jet hızında katılabilirsiniz.

You may also like...

2 Responses

  1. ilginç says:

    Restbet358.com şeyden önem içeren olduğunu kaydeden Arteta, Premier Lig’in iptal

  2. 2021 says:

    Betonbet1.com bunların 7’sini değerlendiremeyen Onyekuru’ya özel idmanlar hazırlandı.7 FIRSAT KAÇIRDIAnaliz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *