betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


SUPERBAHİS499.COM – RIDVAN DİLMEN: ‘FENA BİR GRUP DEĞİL’


vegabet önerdiğimiz bir sitedir.

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, EURO 20202 A Grubu’nda yer alan A Milli Takım’ın İtalya, İsviçre ve Galler ile eşleşmesinin ardından açıklamalarda bulundu.

A Milli Takım’ın grubu hakkında konuşan Rıdvan Dilmen “Fena bir grup değil. Baktığımız zaman İtalya biraz önde gözüküyor.” dedi.


Rıdvan Dilmen ayrıca “İsviçre’nin standart futbolu var. Ne çok öne çıkıyorlar ne de geriye gidiyorlar, zaman zaman Avrupa Şampiyonalarına katılıyorlar. Galler fizikli bir takım, öndeki bireysel oyuncularla sonuç almaya çalışıyor. İtalya’nın en büyük avantajı ev sahibi olması. Ben gruptan memnunum. Dördüncü torbadan Galler iyi bir kura. En iyi 3. de olabilirsin bu grupta ve çıkabilirsin” diyerek sözlerini noktaladı.

SUPERBAHİS499.COM – RIDVAN DİLMEN: ‘FENA BİR GRUP DEĞİL’


About vegabet kayıt
vegabet yeni adresinden siteye ulaşabilir ve %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. vegabet yeni giriş adresini kullanarak siteye jet hızında katılabilirsiniz.

6 Comments on SUPERBAHİS499.COM – RIDVAN DİLMEN: ‘FENA BİR GRUP DEĞİL’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*