SUPERBAHİS499.COM – RYAN GİGGS’TEN TÜRKİYE AÇIKLAMASI!

vegabet önerdiğimiz bir sitedir.

Galler Milli Takım Teknik Direktörü Ryan Giggs, A Grubu’nda Türkiye, İtalya ve İsviçre ile eşleşmelerinin ardından açıklamalarda bulundu.

Ryan Giggs kura çekimi sonrası “Birbirine yakın bir grup. Türkiye harika bir eleme grubu geçirdi. İsviçre’yi de takip ettim, İRlanda ve Danimarka ile oynadılar. İtalya da harika geldi. Türk takımlarına karşı oynadım, harika bir ülke, tarftarlar harika, maçları döt gözle bekliyoruz.” dedi.

İki maçı da Bakü’de oynayacak olmalarına değinen Giggs “İki hafta önce Bakü’deydik. Oralara gitme deneyimimiz var. İki maçı Bakü’de oynaycağız vesadece Bakü’de olacağız, bu iyi bir şey. Uzun bir yolculuk olacak. Taraftarlarımızı orada maçları seyredecekler.” diye konuştu.


Ryan Giggs ayrıca “Türkiye’nin Fransa maçını ve birkaç maçını izledim. Türk oyuncularının becerisini biliyorum. Galller Milli Takımı’ndayken Galatasaray’ın sahasında oynadık, 6-0’lık maçı hatırlıyorum. Türkiye, İsviçre ve Galler olarak birbirimize yakın seviyedeyiz.” diyerek sözlerini noktaladı.

vegabet kayıt

vegabet yeni adresinden siteye ulaşabilir ve %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. vegabet yeni giriş adresini kullanarak siteye jet hızında katılabilirsiniz.

You may also like...

4 Responses

 1. çıkardı says:

  Restbet355.com sene altyapıdan 4 oyuncu olarak görev aldığımzıda bizi çok

 2. Premier says:

  Restbet358.com Süper Lig maçlarının ertelenmesi yapar yapmaz gözler yayıncı kuruluşa çevrildi.

 3. dedi says:

  Restbet372.com kadar saygılı olduğumu onlar da hissediyorlar. Bence sizin de olmazsa

 4. sağlık says:

  Sultanbet688.com Cengiz’e baktınız mı diye sormuşlar, o da gittim baktım,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *