SUPERBAHİS850.COM – ‘KIRMIZI GELİNCİK’, CEZANIN ÖNÜNE GEÇTİ!

vegabet önerdiğimiz bir sitedir.

Türkiye’ye, UEFA’nın Barış Pınarı Harekatı’na destek için başta milli futbolcuların Fransa maçı sonrası tribünlere asker selamı vermesi yüzünden başlattığı soruşturmada ceza almazken, yapılan savunmanın detayları da ortaya çıktı.

UEFA’nın konuyu soruşturan müffetişleri, saha kapatma, seyircisiz oynama ve milli futbolcularımıza men gibi ağır cezalar talep ederken, TFF Başkanvekili Servet Yardımcı öndeliğindeki heyet, İngiltere’de Ekim’de yaşanan benzer bir olayı örnek gösterip yaptıkları savunma ile cezanın önüne geçti.

Premier Lig’de Ekim’in son haftasında oynanan maçlarda futbolcular 1. Dünya Savaşı’nda hayatlarını kaybeden askerler anısına formalarına gelincik çiçeği figürü takarak çıktı. Yardımcı ve Türk heyeti, İngiltere’ye herhangi bir ceza verilmediğine dikkat çekip, asker selamı için ceza alınmamasını sağladı.


KINAMA DEĞİL UYARI

TFF Başkanı Vekili Servet Yardımcı, UEFA’nın asker selamına ceza vermemesini “Men yok, kınama var” şeklinde duyurulmasına tepki gösterdi. Yardımcı, “Orada ingilizce ‘Warning’ kelimesi var. Bu kınama değil, uyarı. Ayrıca ondan daha hafifi olan ‘reprimand’ sözcüğü kullanılıyor” ifadelerine yer verdi.

vegabet kayıt

vegabet yeni adresinden siteye ulaşabilir ve %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. vegabet yeni giriş adresini kullanarak siteye jet hızında katılabilirsiniz.

You may also like...

3 Responses

  1. Rizespor says:

    Restbet356.com Bizim de isteğimiz bu yöndeydi” şeklinde konuştu.”ATLETICO MADRID İLE KAZANDIĞIM

  2. İspanya'da says:

    Restbet358.com Roberto Mancini, ülkece zor bir haftayı geride bıraktıklarını, belki diğerlerinin

  3. Madrid'de says:

    Betonbet1.com Gelecek sezon A takım rotasyonunda rahatlıkla şans bulabilecek yetenekli evlatlarımız

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *